Krosový bicykel AUTHOR Codex ASL 2026 - titán-matná/čierna
Na trhu už 16 rokov
Dôveryhodnosť a skúsenosti už od roku 2009.
Doprava ZADARMO
Zastaviť sa môžete aj osobne na niektorej z našich pobočiek.
Odborné poradenstvo
Osobný prístup a individuálna konzultácia našich špecialistov
Kamenná predajňa Třebíč
Osobný prístup a pohodlie v našej predajni v Třebíči.
Hliníkový odľahčený ASL rám s 3x zoslabovanými rúrkami a integrovanými ťahmi rámom
Uzamykateľná vzduchová vidlica RST Vogue Air TRL, diaľkové zamykanie
Jednoprevodník so 40 zubami a radiace komponenty SHIMANO CUES, 11 rýchlostí
Kotúčové hydraulické brzdy TEKTRO
Univerzálne ľahké plášte AUTHOR Speed Master 29" x 1.75"
Pohodlné gripy AUTHOR Microtech ErgoGrip
| Parameter | Hodnota |
|---|---|
| Model | CODEX ASL |
| Séria | CROSS |
| Veľkosť | 15", 17", 19" |
| Rám | 3x zoslabovaný hliník 29" (ASL) |
| Predná vidlica | RST Vogue Air TRL, vzduchová, diaľkovo uzamykateľná (80 mm) |
| Hlavové zloženie | PRESTINE Integrated 1-1/8" |
| Prevodník | SHIMANO Cues 6000-1, 40 zubov, 170/175 mm kľučky |
| Stredové zloženie | SHIMANO BB-MT501, BB unit |
| Menič | SHIMANO Cues 6000 |
| Radenie | SHIMANO Cues 6000 (11) |
| Viackoliesko | SHIMANO CS-LG400-11, 11-50 zubov (11) |
| Reťaz | KMC XGlide |
| Náboje | QUANDO Disc, 32 dier |
| Brzdy | TEKTRO HD-M530, kotúčové hydraulické (6" kotúče) |
| Brzdové páky | TEKTRO HD-M530 |
| Ráfiky | AUTHOR Oxygen TRC, 32 dier |
| Lúče | nerez oceľ 2.0 mm čierne |
| Predný plášť | AUTHOR Speed Master, skladacia, 29" x 1.75" |
| Zadný plášť | AUTHOR Speed Master, skladacia, 29" x 1.75" |
| Pedále | AUTHOR Non Slip hliník |
| Riadidlá | AUTHOR hliník, rise 15 mm, 660/680 mm |
| Omotávky | AUTOR Microtech ErgoGrip |
| Predstavec | AUTHOR hliník |
| Sedlovka | AUTHOR hliník (27.2) |
| Objímka | AUTOR (31.8) |
| Sedlo | AUTOR Fenix |
| Počet rýchlostí | 11 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Krosové bicykle |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Výrobce: | Author |
| Druh športu: | Cyklistika |
| Pohlavie: | Dámske |
| Druh tovaru: | Trekový bicykel |
| Farby: | Čierna, Hnedá |
| Priemer kolesa: | 28" |
| Materiál rámu: | Hliník |
| Typ Brzd: | Kotúčové hydraulické |
| Pohlavie: | Dámske |
| Druh športu: | Cyklistika |
| Druh tovaru: | Trekový bicykel |
| Priemer kolesa: | 28" |
| Materiál rámu: | Hliník |
| Typ Brzd: | Kotúčové hydraulické |
| Farba: | hnědá |