Na trhu už 16 rokov
Dôveryhodnosť a skúsenosti už od roku 2009.
Doprava ZADARMO
Zastaviť sa môžete aj osobne na niektorej z našich pobočiek.
Odborné poradenstvo
Osobný prístup a individuálna konzultácia našich špecialistov
Kamenná predajňa Třebíč
Osobný prístup a pohodlie v našej predajni v Třebíči.
Karbónový rám a vidlica AUTHOR Toray T700 monocoque
Jednoprevodník so 42 zubami a radiacimi komponentmi SHIMANO CUES, 11 rýchlostí
Univerzálne ľahké plášte PANARACER Gravel King SK 700 x 45c
Kotúčové hydraulické brzdy TEKTRO
Bezdušové ráfiky AUTHOR Oxygen TRC
Pohodlné gripy AUTHOR Microtech ErgoGrip
| Parameter | Hodnota |
|---|---|
| Model | AVION |
| Séria | CROSS |
| Veľkosť | 16", 18", 20", 22" |
| Rám | AUTHOR carbon Toray T700 monocoque 29" |
| Predná vidlica | AUTHOR carbon Toray T700, 1.5" tapered |
| Hlavové zloženie | FSA No. 80 / 56 / CRII 1,5" |
| Prevodník | SHIMANO Cues 6000-1, 42 zubov, 170/175 mm kľučky |
| Stredové zloženie | SHIMANO BB-MT501, BB unit |
| Menič | SHIMANO Cues 6000 |
| Radenie | SHIMANO Cues 6000 (11) |
| Viackoliesko | SHIMANO CS-LG400-11, 11-50 zubov (11) |
| Reťaz | KMC XGlide |
| Náboje | AUTHOR Helium 15 / Kryptón 12, 15 x 100 mm predná pevná os, 12 x 142 mm zadná pevná os, 32 dier |
| Brzdy | TEKTRO HD-M530, kotúčové hydraulické (6" kotúče) |
| Brzdové páky | TEKTRO HD-M530 |
| Ráfiky | AUTHOR Oxygen TRC, 32 dier |
| Lúče | nerez oceľ 2.0 mm čierne |
| Predný plášť | PANARACER Gravel King SK, skladacia, 700 x 45c |
| Zadný plášť | PANARACER Gravel King SK, skladacia, 700 x 45c |
| Riadidlá | AUTHOR hliník, rise 15 mm, 660/680/700 mm |
| Omotávky | AUTOR Microtech ErgoGrip |
| Predstavec | AUTHOR hliník |
| Sedlovka | AUTHOR hliník (27.2) |
| Objímka | AUTOR (31.8) |
| Sedlo | AUTHOR Guru CR |
| Počet rýchlostí | 11 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Krosové bicykle |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Výrobce: | Author |
| Druh športu: | Cyklistika |
| Pohlavie: | Pánske/unisex |
| Druh tovaru: | Trekový bicykel |
| Farby: | Hnedá |
| Priemer kolesa: | 28" |
| Materiál rámu: | Hliník |
| Typ Brzd: | Kotúčové hydraulické |
| Pohlavie: | Pánske/unisex |
| Druh športu: | Cyklistika |
| Druh tovaru: | Trekový bicykel |
| Priemer kolesa: | 28" |
| Materiál rámu: | Hliník |
| Typ Brzd: | Kotúčové hydraulické |
| Farba: | hnědá |