Horský bicykel AUTHOR Vision 2026 - titán-matná/čierna/červená
Na trhu už 16 rokov
Dôveryhodnosť a skúsenosti už od roku 2009.
Doprava ZADARMO
Zastaviť sa môžete aj osobne na niektorej z našich pobočiek.
Odborné poradenstvo
Osobný prístup a individuálna konzultácia našich špecialistov
Kamenná predajňa Třebíč
Osobný prístup a pohodlie v našej predajni v Třebíči.
Hydroformne tvarovaný hliníkový rám s 3x zoslabovanými rúrkami s plne integrovanými ťahmi rámom vrátane hlavového zloženia
Vzduchová vidlica Rock Shox Recon Gold RL 29 AIR, diaľkové zamykanie
Elektronické radenie a zadný menič SHIMANO Deore Di2, 12 rýchlostí
Kotúčové hydraulické SHIMANO Deore
Značkové ľahké plášte VITTORIA Barzo 29" x 2.25"
Doplnky RITCHEY Comp
| Parameter | Hodnota |
|---|---|
| Model | VISION |
| Séria | MTB |
| Veľkosť | 29" – 17", 19", 21" |
| Rám | 3x zoslabovaný hydroformný hliník 29" |
| Predná vidlica | ROCK SHOX Recon Gold RL Remote 29, vzduchová, diaľkovo uzamykateľná, 15 mm pevná os Boos, t 1.5" tapered stĺpik (100 mm) |
| Hlavové zloženie | FSA No. 69 / 62 / SRS / Center / CUP 1,5" |
| Prevodník | SHIMANO Deore, 34 zubov, 170/175 mm kľučky |
| Stredové zloženie | SHIMANO BB-MT501, BB unit |
| Menič | SHIMANO Deore Di2 |
| Radenie | SHIMANO Deore Di2 (12) |
| Viackoliesko | SHIMANO CS-M6100-12, 10-51 zubov (12) |
| Reťaz | SHIMANO M6100 |
| Náboje | AUTHOR Helium 15 / SHIMANO, 15 x 110 mm predná pevná os, 12 x 148 mm zadná pevná os, 32 dier |
| Brzdy | SHIMANO Deore, kotúčové hydraulické (7" / 6" kotúče) |
| Brzdové páky | SHIMANO Deore |
| Ráfiky | AUTHOR Helium 29 TRC, 32 dier |
| Lúče | nerez oceľ 2.0 mm čierne |
| Predný plášť | VITTORIA Barzo, skladacia, 29" x 2.25" |
| Zadný plášť | VITTORIA Barzo, skladacia, 29" x 2.25" |
| Riadidlá | RITCHEY MTN Comp 2 x 9, 700/720 mm |
| Omotávky | AUTHOR Pre Lock |
| Predstavec | RITCHEY Comp 4-Axis |
| Sedlovka | RITCHEY Comp 2B (31.6) |
| Objímka | AUTOR (34.9) |
| Sedlo | PROLOGO Scratch M5 Space AGX STN |
| Počet rýchlostí | 12 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Horské bicykle |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Výrobce: | Author |
| Druh športu: | Cyklistika |
| Pohlavie: | Pánske/unisex |
| Druh tovaru: | Horský bicykel |
| Farby: | Červená, Čierna |
| Priemer kolesa: | 29" |
| Materiál rámu: | Karbon |
| Typ Brzd: | Kotúčové hydraulické |
| Odpruženie: | Predné odpruženie |
| Druh športu: | Cyklistika |
| Druh tovaru: | Horský bicykel |
| Odpruženie: | Predné odpruženie |
| Pohlavie: | Pánske/unisex |
| Typ Brzd: | Kotúčové hydraulické |
| Materiál rámu: | Karbon |
| Priemer kolesa: | 29" |
| Farba: | hnědá |