Horský bicykel AUTHOR Traction ASL 2026 - čierna / zlatá
Na trhu už 16 rokov
Dôveryhodnosť a skúsenosti už od roku 2009.
Doprava ZADARMO
Zastaviť sa môžete aj osobne na niektorej z našich pobočiek.
Odborné poradenstvo
Osobný prístup a individuálna konzultácia našich špecialistov
Kamenná predajňa Třebíč
Osobný prístup a pohodlie v našej predajni v Třebíči.
Hydroformne tvarovaný hliníkový rám s 3x zoslabovanými rúrkami a integrovanými ťahmi rámom
Vzduchová vidlica RST Aerial 29 TRL, diaľkové zamykanie
Kľučky s prevodníkom, zadný menič a radenie SHIMANO Deore, 1 x 12 rýchlostí
Kotúčové hydraulické brzdy SHIMANO BR-MT410
Značkové ľahké plášte VITTORIA Barzo 29" x 2.25"
Príjemné penové gripy AUTHOR GripLock
| Parameter | Hodnota |
|---|---|
| Model | TRACTION ASL |
| Séria | MTB |
| Veľkosť | 29" – 16",18" |
| Rám | 3x zoslabovaný hydroformný hliník 29" (ASL) |
| Predná vidlica | RST Aerial 29 TRL, vzduchová, diaľkovo uzamykateľná (100 mm) |
| Hlavové zloženie | PRESTINE Integrated 1.5" tapered |
| Prevodník | SHIMANO MT510-1, 32 zubov, 170/175 mm kľučky |
| Stredové zloženie | SHIMANO BB-52, BB unit |
| Menič | SHIMANO Deore |
| Radenie | SHIMANO Deore (12) |
| Viackoliesko | SHIMANO CS-M6100-12, 10-51 zubov (12) |
| Reťaz | KMC X12 |
| Náboje | QUANDO Disc/SHIMANO, 32 dier |
| Brzdy | SHIMANO Alivio, kotúčové hydraulické (7" / 6" kotúče) |
| Brzdové páky | SHIMANO Alivio |
| Ráfiky | AUTHOR Xenon 29 TRC, 32 dier |
| Lúče | nerez oceľ 2.0 mm čierne |
| Predný plášť | VITTORIA Barzo, skladacia, 29" x 2.25" |
| Zadný plášť | VITTORIA Barzo, skladacia, 29" x 2.25" |
| Pedále | plast |
| Riadidlá | AUTHOR Flatbar hliník, rise 0 mm, 660/680/700 mm |
| Omotávky | AUTHOR GripLock pena |
| Predstavec | AUTHOR hliník |
| Sedlovka | AUTHOR hliník (31.6) |
| Objímka | AUTOR (34.9) |
| Sedlo | AUTOR Fenix |
| Počet rýchlostí | 12 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Horské bicykle |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Výrobce: | Author |
| Druh športu: | Cyklistika |
| Pohlavie: | Dámske |
| Druh tovaru: | Horský bicykel |
| Farby: | Čierna |
| Priemer kolesa: | 27,5" - 29" |
| Materiál rámu: | Hliník |
| Typ Brzd: | Kotúčové hydraulické |
| Odpruženie: | Predné odpruženie |
| Druh športu: | Cyklistika |
| Druh tovaru: | Horský bicykel |
| Odpruženie: | Predné odpruženie |
| Pohlavie: | Dámske |
| Typ Brzd: | Kotúčové hydraulické |
| Materiál rámu: | Hliník |
| Priemer kolesa: | 27,5" - 29" |
| Farba: | černá |