Horský bicykel AUTHOR Solution 2026 - bronzová-matná/čierna/oranžová
Na trhu už 16 rokov
Dôveryhodnosť a skúsenosti už od roku 2009.
Doprava ZADARMO
Zastaviť sa môžete aj osobne na niektorej z našich pobočiek.
Odborné poradenstvo
Osobný prístup a individuálna konzultácia našich špecialistov
Kamenná predajňa Třebíč
Osobný prístup a pohodlie v našej predajni v Třebíči.
Priemer kolies 29" – 17", 19", 21"
Duralový rám s vnútornými ťahmi
Komponenty SHIMANO CUES 1 x 10 (11-48)
Uzamykateľná vidlica Suntour SF23-XCM32
Kotúčové hydraulické brzdy TEKTRO
Nové plášte AUTHOR Rock Drive, 29" x 2.20"
| Parameter | Hodnota |
|---|---|
| Model | SOLUTION |
| Séria | MTB |
| Veľkosť | 29" – 17", 19", 21" |
| Rám | hliník 29" |
| Predná vidlica | SUNTOUR XCM32 LO 29, uzamykateľná (100 mm) |
| Hlavové zloženie | PRESTINE Integrated 1-1/8" |
| Prevodník | SHIMANO Cues 6000-1, 32 zubov, 170/175 mm kľučky |
| Stredové zloženie | SHIMANO BB-MT501, BB unit |
| Menič | SHIMANO Cues 6000 |
| Radenie | SHIMANO Cues 6000 (10) |
| Viackoliesko | SHIMANO CS-LG300-10, 11-48 zubov (10) |
| Reťaz | KMC XGlide |
| Náboje | QUANDO Disc, 32 dier |
| Brzdy | TEKTRO HD-M280, kotúčové hydraulické (6" kotúče) |
| Brzdové páky | TEKTRO HD-M280 |
| Ráfiky | AUTHOR Xenon 29 TRC, 32 dier |
| Lúče | nerez oceľ 1.8 mm čierne |
| Predný plášť | AUTHOR Rock Drive 29" x 2.20" |
| Zadný plášť | AUTHOR Rock Drive 29" x 2.20" |
| Pedále | plast |
| Riadidlá | AUTHOR Flatbar hliník, rise 0 mm, 680/700 mm |
| Omotávky | AUTHOR guma |
| Predstavec | AUTHOR hliník |
| Sedlovka | AUTHOR hliník (31.6) |
| Objímka | AUTOR (34.9) |
| Sedlo | AUTHOR Navigator |
| Počet rýchlostí | 10 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Horské bicykle |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Výrobce: | Author |
| Druh športu: | Cyklistika |
| Pohlavie: | Pánske/unisex |
| Druh tovaru: | Horský bicykel |
| Farby: | Čierna, Hnedá, Oranžová |
| Priemer kolesa: | 27,5" - 29" |
| Materiál rámu: | Hliník |
| Typ Brzd: | Kotúčové hydraulické |
| Odpruženie: | Predné odpruženie |
| Druh športu: | Cyklistika |
| Druh tovaru: | Horský bicykel |
| Odpruženie: | Predné odpruženie |
| Pohlavie: | Pánske/unisex |
| Typ Brzd: | Kotúčové hydraulické |
| Materiál rámu: | Hliník |
| Priemer kolesa: | 27,5" - 29" |
| Farba: | hnědá |