Na trhu už 16 rokov
Dôveryhodnosť a skúsenosti už od roku 2009.
Doprava ZADARMO
Zastaviť sa môžete aj osobne na niektorej z našich pobočiek.
Odborné poradenstvo
Osobný prístup a individuálna konzultácia našich špecialistov
Kamenná predajňa Třebíč
Osobný prístup a pohodlie v našej predajni v Třebíči.
Toto je vaše mesto. Tak v ňom jazdite. Loft™ 7D je ľahký bicykel na dochádzanie, ktorý vkladá zábavu do funkčnosti. Kolesá 700c a vzpriamený posed garantujú optimálnu rýchlosť, pohodlie a ovládateľnosť. Moderný klasický bicykel je zhotovený na jazdu. Je ľahké. Je odolné. Je pohodlné a zvláda všetky nástrahy ciest.
Dodatočné parametre
| Kategória: | City bicykle |
|---|---|
| EAN: | 601842055250 |
| Výrobce: | Electra |
| Druh športu: | Cyklistika |
| Pohlavie: | Dámske |
| Druh tovaru: | Mestský bicykel |
| Farby: | Béžová |
| Velikost rámu kol US: | 17"(US:M) |
| Priemer kolesa: | 28" |
| Materiál rámu: | Hliník |
| Typ Brzd: | Ráfikové |
| Veľkosť rámu US: | M |
| Veľkosť rámu: | 17" |
| Veľkosť rámu: | 17" |
| Veľkosť rámu US: | M |
| Farba: | béžová |
| Priemer kolesa: | 28" |
| Materiál rámu: | Hliník |
| Typ Brzd: | Ráfikové |
| Druh tovaru: | Mestský bicykel |
| Pohlavie: | Dámske |
| Druh športu: | Cyklistika |
| Velikost rámu kol US: | 17"(US:M) |