Apache Matta 3 Bosch je dámsky krosový elektrobicykel s hliníkovým rámom a doplnkami (nosič, blatníky, stojan a zadné svetlo), ktoré je vybavené stredovým motorom Bosch Active Line Gen. 3, batérií s kapacitou 500 Wh, pohonom Shimano 1x9, odpruženou vidlicou a kolesami s priemerom 28 palcov.
Dámsky kross s hliníkovým rámom so semiintegrovanou batériou je vo svojej cenovo priaznivejšej variante osadený kvalitným pohonom Bosch Active Plus a deväťrýchlostnou kazetou. Pre športové aj rekreačné využitie ponúkne pohodlné ergonomické gripy, odpruženú vidlicu a rýchlu vzorku 28“ plášťov. Samozrejmosťou sú montážne body pre blatníky či nosič alebo pre košík na bidón na hornej trubke.
- pohon Bosch Active Plus s krútiacim momentom 50 Nm, displej Purion
- prevody 1x9, prehadzovačka Shimano Altus
- nastaviteľný predstavec a anatomické gripy Ergon
- odpružená vidlica SR Suntour s blokáciou na korunke
- spoľahlivé hydraulické kotúčové brzdy Shimano
Dodatočné parametre
| Kategória: | Krosové elektrobicykle |
|---|---|
| EAN: | 1224719 |
| Výrobce: | Apache |
| Druh športu: | Cyklistika |
| Pohlavie: | Dámske |
| Druh tovaru: | Elektrobicykel krosový |
| Farby: | Biela |
| Priemer kolesa: | 28" |
| Kapacita batérie: | 500 Wh (13,8 Ah) |
| Materiál rámu: | Hliník |
| Umiestnenie motora: | Stredový |
| Typ motora: | Bosch |
| Typ Brzd: | Kotúčové hydraulické |
| Typ batérie: | Li-Ion |
| Výkon motora (W): | 250 W |
| Druh športu: | Cyklistika |
| Pohlavie: | Dámske |
| Druh tovaru: | Elektrobicykel krosový |
| Typ Brzd: | Kotúčové hydraulické |
| Materiál rámu: | Hliník |
| Farba: | bílá |
| Výkon motora (W): | 250 W |
| Typ batérie: | Li-Ion |
| Priemer kolesa: | 28" |
| Kapacita batérie: | 500 Wh (13,8 Ah) |
| Typ motora: | Bosch |
| Umiestnenie motora: | Stredový |